Home And Wood
drewniane.jpg

Produkty

 

Home And Wood to marka dla ludzi którzy doceniają rzemiosło. Wszystkie produkty powstają w warsztacie mojego taty w limitowanej liczbie egzemplarzy. Nasza filozofia to z każdym wykorzystanym metrem kwadratowym drewna użytym w produkcji naszych mebli, sadzimy nowe drzewo. 

 

Lampa Halo 

Lampa zawdzięcza swoją nazwę zjawisku optycznemu zachodzącemu w atmosferze ziemskiej. Halo jest świetlistym pierścieniem widocznym wokół słońca. Minimalistyczna i stylowa lampa Halo świetnie odnajdzie się w każdym wnętrzu. Zaprojektowana tak, by cieszyła oko, ale także sprostała oczekiwaniom najbardziej wymagającego klienta.

Kup

Mr Head - Stojak na słuchawki 

Ciężko Wam utrzymać porządek na biurku, a rzeczy które miały być na swoim miejscu, zupełnie przypadkiem znajdują się gdzie indziej? Mr Head służy pomocą! Piękna, drewniana forma doskonale sprawdzi się w przestrzeni biurowej, czy w prywatnej pracowni. 

Lampa Tralinka 

Wykreuj lampę z odrobiną naszej pomocy! Sam możesz dobierać kolory i zestawiać je ze sobą w różnych modułach. Moduły malujemy ręcznie farbami akrylowymi. Jedna lampa to aż 8 różnych możliwości. W zależności od potrzeb i upodobań, sam możesz stworzyć własną kompozycję. 

Kup
mush04.png

Mush - rodzina świeczników 

Rodzina świeczników Mush, które wyrosły wczesną jesienią w jesionowym lesie, polecają się szczególnie w chłodne, deszczowe wieczory! Świeczniki wykonano ze specjalne wyselekcjonowanego drewna jesionowego z Podlasia. Wykończenie jest nietoksyczne, chronione naturalnym olejem bezpiecznym dla człowieka. 

KUP